SV Egchel

Jumbo Panningen Voetbaldagen 2017

JUMBO Panningen Voetbaldagen 2017 inschrijving geopend ! 

In week 34 van de zomervakantie, van 21 t/m 24 augustus 2017, vinden op Sportpark Panningen Noord de derde editie van de Jumbo Panningen Voetbaldagen plaats ! Vier dagen boordevol voetbaltrainingen en voetbalspellen, voor kinderen van 5 tot en met 13 jaar! Elke dag van 9:30 uur tot 15:30 uur. Tijdens de Jumbo Panningen Voetbaldagen speelt uw kind niet alleen leuke voetbalspellen maar krijgt het ook uitdagende voetbaltrainingen voorgeschoteld. De Jumbo Panningen Voetbaldagen staan onder leiding van gediplomeerde voetbaltrainers. Wij vinden, naast het aanbieden van uitdagende voetbaltrainingen en leuke voetbalspellen, het ook belangrijk dat er gezonde voeding aangeboden wordt aan de kinderen tijdens deze sportieve dagen. Naast een gezonde lunch bieden we ook dagelijks fruit aan. De kosten voor deze 4 geweldige voetbaldagen bedragen 59 euro ! (inclusief voetbalshirt, dagelijkse lunch, drinken en fruit). PS. Er zal aan het einde van het huidige voetbalseizoen een pas dag georganiseerd worden. Het is dan mogelijk om een eerder doorgegeven maat te wijzigen.

2017 Jumbo Voetbaldagen