Justin Bethel Jersey  Indeling jeugd voorjaarsreeks 2018
SV Egchel

Indeling jeugd voorjaarsreeks 2018

De KNVB heeft de competitie-indeling m.b.t. de voorjaarsreeks 2018 voor de jeugdafdeling bekend gemaakt. Voor de teams van ST Egchel/Panningen welke op locatie sportpark de Wietel in Egchel voetballen luidt de indeling als volgt.

De voorjaarsreeks start op zaterdag 24 februari en eindigt op zaterdag 26 mei 2018. Daarna nog 3 inhaal zaterdagen. 

Team Tijd   Team Tijd
Heythuysen JO17-1 15:00   Baarlo MO17-1 14:00
Reuver JO17-1 14:00   ST Egchel/Helden/Panningen/BEVO MO17-1 12:45
SVC 2000 JO17-1 14:30   FC Maasgouw MO17-1 13:00
Haslou JO17-1 16:00   Sparta'18 MO17-1 15:15
ST Egchel/Panningen JO17-1 14:30   Wittenhorst MO17-1 14:30
MMC Weert JO17-1 15:00   Haelen MO17-1 14:30
MVC'19 JO17-1 15:00   ST IVO/ RKDSO/DEV-Arcen MO17-1 13:00
MBC'13 JO17-1 14:30   ST BEVO/Panningen/Egchel/Helden MO17-2 13:00
Haelen JO17-1 14:30   Eindse Boys MO17-1 13:30
FC Geleen Zuid JO17-1 15:00   Liessel MO17-1 14:30
DESM JO17-1 15:00      
RKSVO JO17-1 15:00      
         
Team Tijd      
Reuver JO15-3 13:00      
FCV-Venlo JO15-4 12:00      
ST Egchel/Panningen JO15-3G 13:00      
Venlosche Boys JO15-5 13:30      
MVC'19 JO15-3G 12:00      
VCH JO15-2G 9:30      
FCV-Venlo JO15-5 12:00      
ST Roggel/SVVH JO15-2G 14:00      
Belfeldia JO15-2 13:15      
Swalmen JO15-3G 13:30      
Sportclub Leeuwen JO15-4 11:30      
         
         
Team Tijd   Team Tijd
Baarlo JO11-4G 10:15   Koningslust JO11-1 9:30
Swalmen JO11-2 10:00   Leveroy JO11-2G 9:00
Reuver JO11-5 9:15   SSE JO11-2 10:30
Sportclub Irene JO11-7 10:45   Helden JO11-4G 10:45
Helden JO11-3G 9:00   ST Egchel/Panningen JO11-3 9:30
ST Egchel/Panningen JO11-2 10:45   FC Oda JO11-5 9:30
RKSVN JO11-2 10:45   RKMSV JO11-2 9:30
Venlosche Boys JO11-6 10:00   Grashoek JO11-2 10:00
Blerick JO11-4 11:15   Liessel jo11-2G 10:30
VV Kessel JO11-2 9:00   SV Helenaveen Griendtsveen JO11-1G 11:00
Belfeldia JO11-3G 10:30   Roggel JO11-2G 9:30
MVC'19 JO10-1 9:00      
         
Team Tijd   Team Tijd
Reuver JO9-4 10:30   FCV-Venlo JO9-3 11:00
ST Egchel/Panningen JO9-3 10:00   VVV'03 JO9-2 9:30
RKSVN JO9-4 9:30   Venlosche Boys JO9-4G 9:00
FC Maasgouw JO9-2G 9:30   Sparta'18 JO9-6G 9:00
SHH JO9-5 8:30   Melderslo JO9-1G 11:00
EVV JO9-4 9:00   Wittenhorst JO9-3 9:00
Horn JO9-2 10:30   Wittenhorst JO9-4 9:00
DESM JO9-4 9:00   SVEB JO9-1M 10:00
Sportclub Leeuwen JO9-2 9:00   S.V. Lottum JO9-1 10:00
Roggel JO9-2G 10:45   H.B.S.V. JO9-2 9:00
RKVB JO9-1G 9:30   ST Egchel/Panningen JO9-6 9:00
VV HEBES JO9-4 9:30