SV Egchel

Minivoetbal Toernooi 2018

Enthousiaste trainer JO17-1 gezocht !

SV Panningen / SV Egchel is voor seizoen 2018-2019 op zoek naar een enthousiaste hoofdtrainer voor JO17-1.

De JO17-1 is een getalenteerde groep. We willen hier dan ook insteken op een sterk kader.  We zijn op zoek naar een enthousiaste trainer met voetbalachtergrond die het leuk vindt om jonge talentvolle voetballers verder te helpen in hun ontwikkeling als voetballer, waarbij het plezier in het spel een belangrijke factor is.

Dit zal in nauwe samenwerking zijn met de overige trainers van de JO17-groep en de hoofdtrainer van de JO19-1.  De taken van de nieuwe jeugdtrainer bestaan uit het verzorgen van de trainingen en het begeleiden/coachen van het team tijdens de wedstrijden op zaterdag. In het bezit zijn van trainersdiploma’s is een pré, echter geen vereiste.

Over welke eigenschappen dien je te beschikken?
- Enthousiast
- Betrokken
- Communicatief vaardig
- Teamplayer

Heb je de eigenschappen die wij zoeken? Dan zijn wij op zoek naar jou !  Ben je geïnteresseerd of heb je verdere vragen over deze functie, stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Iemand van de jeugdcommissie neemt vervolgens contact met je op.