SV Egchel

Voorlopige indeling jeugdteams ST Panningen - Egchel

Beste jeugdspelers en ouders ST Panningen / Egchel :

Hierbij vindt u de voorlopige indeling van de jeugdteams voor het seizoen 2018-2019 (klik hier). 

Deze voorlopige indeling is in overleg tussen de jeugdcommissie en coaches/trainers tot stand gekomen. We spreken over een voorlopige indeling omdat coaches/trainers tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen nog wijzigingen kunnen doorvoeren in de samenstelling van teams. Ook leert onze ervaring dat als gevolg van af- en aanmeldingen de samenstelling van teams gedurende de zomer vaak nog wijzigt. Zoals uit de voorlopige indeling blijkt, hebben we nog niet bij alle teams het kader rond. Wij blijven hier actief naar zoeken, maar mochten er ouders zijn die iets willen betekenen in de begeleiding van het team van hun zoon of dochter, in welke vorm dan ook, stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Alle hulp is welkom.

Tot slot. Informatie met betrekking tot trainingsavonden, aanvang thuiswedstrijden en welke accommodatie wordt zo snel mogelijk op de website geplaatst.

Wij wensen jullie allemaal alvast een fijne zomervakantie en tot ziens bij de start van het nieuwe seizoen.

Met sportieve groet,

Jeugdcommissie SV Panningen / SV Egchel